Yeşil çay Zayıflatırmı?
Zayıflama Reçetesi'ne hoşgeldiniz, 09 Nisan 2016

Yeşil çay Zayıflatırmı?
-

Yeşil çay Zayıflatırmı?

Yeşil çay Zayıflatırmı?
Bildiğimiz siyah çay ile aynı bitki kökeninden üretilen yeşil çay gerçekten zayıflatır mı? Yeşil çay mucizevî özellikleri ile bugüne kadar milyonlarca kişiye şifa kaynağı oldu ve olmaya devam ediyor diyebiliriz. Siyah çay ile gördüğü işlemlerden dolayı ayrılan ve şifasını kaybetmeyen yeşil çay zayıflatma özelliği ile de dikkat çekiyor.
Yeşil Çay içerdiği etken maddeler sayesinde metabolizmayı hızlandırıcı etkiye sahiptir.
Metabolizmayı hızlandırıcı etkisi sayesinde özellikle yağ olmak üzere karbonhidrat ve protein konusunda da çabuk yakıcı görevi gören yeşil çay, uygun kullanımı sonrasında kilo kayıplarına yol açmaktadır. Pek çok diyetisyen uzman tarafından tavsiye edilen yeşil çay’ın zayıflatıcı etkisi kanıtlanmıştır. Yeşil çay hücre yenileyici özelliği sayesinde vücutta biriken ölü deriyi hızla atmanızı sağlar. Yeşil çay kullanan kişilerin en çok dikkat etmesi gereken nokta ise yeşil çay kullanıyorum diye aşırı aşten kaçınmalıdır. Çünkü yeşil çay sadece metabolizmayı hızlandıran bir bitkidir. Metabolizmayı hızlandırıyor diye aşırı aş yerim daha sonra yeşil çay içerim düşüncesi en yanlış kullanım örneğidir. Yeşil çay aşırı birikmelere ve yüklemelere karşı etkisiz bir maddedir sadece yakılım sürecini hızlandırdığı için aşırı madde yüklenmesinde etkisi bir hayli azalmaktadır.
  • Yeşil Çay zayıflatır mı?
  • Yeşil Çayın faydaları?
  • Yeşil çay ile kilo verme

Konuları Google üzerinde en çok arananlar listesine girmeyi başarmış durumda. Bu da insanımızın doğal yöntemlere, bitkisel tedavilere ve bitkisel çözümlere ne kadar ihtiyaç duyduğunun bir göstergesidir. Kilo probleminiz olmasa dahi sağlığınız ve sağlıklı zayıflama  için yeşil çay tüketmeniz önerilmektedir.
Bir önceki yazımız olan Muzaffer Kuşhan ‘dan Akdeniz Diyeti Listesi başlıklı makalemizde Akdeniz Diyet Listesi, Akdeniz Diyeti ve Akdeniz diyeti ile 2 haftada 8 kilo hakkında bilgiler verilmektedir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Yeşil çay Zayıflatırmı?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan 3 günde 5 kilo diyeti başlıklı makalemizde 1 günde 4 kilo, 15 günde 5 kilo verdiren diyetler ve 2 günde 4 kilo hakkında bilgiler verilmektedir.

Aranan Kelimeler:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz