Selülit için egzersiz hareketleri
Zayıflama Reçetesi'ne hoşgeldiniz, 12 Nisan 2016

Selülit için egzersiz hareketleri
-

Selülit için egzersiz hareketleri

Selülit için egzersiz hareketleri

Selülit için egzersiz hareketleri


Selülit için egzersiz hareketleri

Evet, Selülitler diyet ve egzersiz karışımı bir selülit giderici program sayesinde kolayca yok edilebilir. Nasıl mı? Yazımızın devamını okuyun…

Günümüzde milyonlarca kadının ortak sorunu olan selülit hastalığı aslında doğal çözümler ile yani selülit egzersizleri hareketleri adı verilen bir takım egzersiz yöntemleri ile ve bu hareketlerle birlikte kullanılan beslenme ve diyet ipuçları ile pekala üstesinden gelebilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken, normal egzersiz programlarının selülitleri yok etmek için yeterli gelmeyeceğidir.
Şayet sizler de benim gibi selülitlere çözüm bulabilmek için selülit kremleri, vücuttan toksin atıcı selülit jelleri, selülte iyi gelen fırçalar, peeling tedavileri, dermabrazyon ve diğer bölgesel zayıflama yöntemleri gibi alternatif selülit tedavisi yollarından denemediğiniz yol kalmadıysa hem masrafsız hem de etkili ve kalıcı bir görünüm kazandıran selülit egzersizleri hareketlerini muhakkak denemenizi öneriyoruz. Zaten ben de bu yöntemi yabancı sağlık forumlarından birisinde gezinirken keşfettim. Oldukça fazla sayıda kullanıcı bu selülit giderici egzersizleri sayesinde pek te uzun olmayan bir vakit diliminde selülitlerden kesin bir biçimde kurtulmuşlar.
Selülitler genelde vücudun selülit oluşumuna yatkın bölgelerinde ortaya çıkan bir cilt ve görünüm sorunudur. Bu bölgelerde yağ dokularında yetersiz beslenme ve kan dolaşımı neticesinde ortaya çıkan deformasyonlar, selülit adı verilen portakal kabuğu veya delikli peynir görünümüne neden olmaktadır. Selülitin en çok görüldüğü bölgeler, hiç şüphesiz ilk sırada bacaklar, baldır ve kalça bölgesi, kollar, simit bölgesi gibi yağ dokuları bakımından zengin yerlerdir. Söz konusu selülitlerin oluştuğu bölgelerin büyük bir kısmının çevresinde kas dokuları vardır. Bu dokuların bulunması bizlerin selülitlerden kurtulması için büyük bir şans doğuruyor. Bu kas gruplarını doğru ve etkin bir biçimde çalıştırdığımızda selülitlere neden olan yağ dokuları vakitla erimeye başlayacak ve hem kasların tonu artacak hem de vücudumuzdaki yağ oranı ciddi anlamda azalacaktır. Kısacası selülit eritme egzersizleri ile hem cildimiz güzelleşecek hem de forma gireceğiz.
Bilimsel olarak etkisini ispatlamış bir takım selülit eritme hareketleri mevcuttur. Burada bir takım bilimsel ilkelerden faydalanarak hem selülitten kurtulmak hem de kalça, basen ve baldır, kol sıkılaştırmak ve inceltmek mümkündür. Ayrıca selülit egzersiz hareketlerini öyle çok fazla yapmanız gerekmiyor. Günde ortalama 20 dakika süreyle uygulanan bölgesel incelme hareketleri sizlerin selülitlere kesin çözüm bulmanıza ve bölgesel incelme deneyimi yaşamanıza katkı sağlayacaktır. Aşağıdaki videolarda verilen egzersizleri uygulayarak selülitlere son verebileceksiniz.Selülit için egzersiz hareketleri

Selülit için egzersiz hareketleri


Selülitin doğal tedavisi elbette sadece selülit eriten egzersizler ile son bulmuyor. Özel bir diyet menüsü eşliğinde selülitler çok daha kısa sürede yok olacaktır. Diyetimiz tamamen doğal yiyecekler tüketme ve işlenmiş gıdaları yemeyi terk etme esasına dayanıyor. Ayrıca sadece selülitten kurtulmak için değil, bölgesel kiloları vermek ve kilo vermek için de işe yarıyor. Şimdi selülit tedavisinde kullanacağınız özel selülit diyetinin örnek bir diyet menüsünü sizlerle paylaşalım:

Selülit Diyeti Diyet Programı:
Sabah Kahvaltısı:
Bir kase yulaf ezmesi,  1 bardak keçi sütü, bir avuç yaban mersini, sinameki, bir avuç içi keten tohumu
Öğle Yemeği
Kuru fasulye, yanında 1 porsiyon taze mevsim salata. Tatlı Kantalop
Akşam Yemeği:
Balık Izgara, brokoli haşlama, çoban salatası,
Atıştrma:
Bir avuç ceviz (fazla tüketilmesi yasaktır)
Bir adet elma ve yaında fıstık ezmesi
Muz ve fıstık ezmesi
 
 


 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Selülit için egzersiz hareketleri, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Kilo almamak için bu tiyolara kulak verin başlıklı makalemizde Kilo almamak için ve Kilo almamak için bu tiyolara kulak verin hakkında bilgiler verilmektedir.

Aranan Kelimeler:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz