Ahmet Maranki'den bitkisel zayıflama reçetesi - Zayıflama Reçetesi
Zayıflama Reçetesi'ne hoşgeldiniz, 15 Nisan 2016

Ahmet Maranki’den bitkisel zayıflama reçetesi
-

Ahmet Maranki’den bitkisel zayıflama reçetesi

Ahmet Maranki

Ahmet Maranki


Zayıflamak isteyenler için, Prof. Dr. Ahmet Maranki, bitkisel zayıflama kürleri ve çayları tariflerini sunuyoruz.
Bitkisel ve doğal zayıflama yöntemleri, yolları: Prof. Dr. Ahmet Maranki zayıflama çayları, zayıflama kürleri ve iksirleri tarifleri..
Prof. Dr. Ahmet Maranki rastgele hazırlanan diyetlerin ve zayıflama programlarının vücut dengesini bozabileceğini; sağlıklı ve bilinçli zayıflama programlarının yanı sıra düzenli egzersiz yapılmasının, dengeli beslenme kurallarına uyulmasının, stresten uzak durulmasının gerekli olduğunu belirtiyor.
Prof. Dr. Ahmet Maranki zayıflamak ve kilo vermek isteyenlere aşağıdaki bitkisel zayıflama tedavisi kürlerinin yanı sıra aş arasında su içmemelerini, tuzu az tüketmelerini, her gün en az 1,5-2 litre katkısız sıcak su ve 3-4 fincan bitki çayı içmelerini öneriyor.
Bazı özel durumlar dışında kesinlikle çabuk zayıflamayı tavsiye etmeyen Prof. Dr. Ahmet Maranki en ideal zayıflamanın, haftada 1 kilogram zayıflamak olduğunu belirtiyor.
Prof. Dr. Ahmet Maranki zayıflama çayları, kürleri ve zayıflama iksirleri
Prof. Dr. Ahmet Maranki zayıflama çayı tarifi 1
1 litre su içine 30 gram ayrık kökü, 30 gram arpa ve 30 gram mısır püskülü katılır. 10 dakika bu karışım kaynatılır ve ardından süzülür. Hazırlanan bu zayıflama çayından her gün 3-4 bardak içilir.
Prof. Dr. Ahmet Maranki zayıflama kürü 2
1 su bardağı kaynar su içine 8-10 gram kadar ufalanmış aslanpençesi ilave edilir ve 10 dakika demlenmesi için beklenir. Bu bitkisel çaydan günde 3 bardak hazırlanıp içilir.
Prof. Dr. Ahmet Maranki tavsiyeli zayıflatıcı bitkisel çay tarifi 3
1 su bardağı kaynar suyun içerisine 8-10 gram şahtere konulup 10 dakika demlenmesi beklenir. Bu zayıflama çayından her gün 3 bardak hazırlanıp içilir.
Bitkisel zayıflama formülü 4:
İlk zayıflama kürü şöyledir: Kilo vermek için her gün 2-3 tane elma yenir.
İkinci zayıflama kürü tarifi ise şu şekildedir: 200’er gram rezene, kimyon ve melek otu kökü toz haline getirildikten sonra karıştırılır ve her gün bu zayıflama küründen 1 kaşık içilir.
Prof. Dr. Ahmet Maranki zayıflama kürü formülü 5
1 bardak kadar suyun içine 10 gram yulaf ilave edilip 10 dakika boyunca kaynatılır ve bu zayıflama çayından günde 2-3 bardak kadar içilir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Ahmet Maranki'den bitkisel zayıflama reçetesi , 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Hızlı Zayıflama Reçeteleri Hayal Mi? başlıklı makalemizde Hızlı Zayıflama Reçeteleri Hayal Mi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Aranan Kelimeler:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz